fbpx

Opinie

Bardzo doceniam współpracę z Martą. Pomaga mi przede wszystkim we wszystkich stricte technicznych kwestiach: od wstawienia posta, wysyłki newslettera, przez stworzenie strony i profesjonalnego sklepu. Jest przede wszystkim na bieżąco ze wszystkimi prawnymi i technicznymi nowinkami, więc polecam współpracę osobom, które są przytłoczone techniczną stroną biznesu online i nie mają czasu wszystkiego pilnować, bo Marta o to zadba 🙂

Monika Stolarczyk

Kursy Konkret - kursy z polskiego online

Chciałabym gorąco polecić usługi pani Marty. Wykazała się nie tylko doskonałą wiedzą techniczną ale także umiejętnością dostosowania projektu do moich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pani Marta była bardzo elastyczna i otwarta na moje sugestie. Słuchała moich potrzeb, zrozumiała moją wizję i uczyniła ją rzeczywistością. Wykazała się również niezwykłą cierpliwością, dostosowując się do moich zmieniających się pomysłów i oczekiwań. Po zakończeniu projektu otrzymałam solidną dawkę wiedzy, która pozwoliła mi z łatwością zarządzać stroną samodzielnie. Serdecznie polecam!!!

Dzięki Marcie i Jej wsparciu sama stworzyłam swoją stronę internetową w krótkim czasie. 
Marta pokazała mi WordPress’a, przeprowadziła przez zakup domeny i serwera, dopilnowała, żebym dokupiła certyfikat SSL. Objaśniła kwestie związane z układem strony i jej poszczególnych „zakładek”, pomogła stworzyć spójną identyfikację wizualną mojej marki. Dała wiele cennych wskazówek dotyczących treści na stronie, formy w jakiej pisać, aby moje klientki odnajdywały tam siebie.
Dodatkowo dzięki Marcie stworzyłam także swój newsletter i rozpoczęłam budowanie listy mailowej, aby móc się komunikować z moimi klientkami także poza social mediami. Stworzyłam ebook, który moje klientki mogły pobierać w trakcie zapisu do newslettera. 
Moja współpraca z Martą dotyczyła nie tylko strony internetowej, ale także mediów społecznościowych. Marta przeprowadziła mnie przez stworzenie profilu firmowego na Facebooku i na Instagramie oraz ich połączenie, a także utworzenie grupy na Facebooku. Jej doświadczenie było dla mnie bardzo cenne. Otrzymałam od Niej duże wsparcie przy tworzeniu treści i nagrywaniu live’ów w social mediach (m.in. w kwestii struktury transmisji, przygotowania technicznego, ustawienia kadru, angażowania odbiorców).
To Ona nauczyła mnie, że potrzebuję mieć strategię na wszelkie działania online by jak najlepiej docierać do moich klientek ze wsparciem, i pomagała mi ją tworzyć.
Marta jest świetną ekspertką, menadżerką projektów, strateżką marek online i mentorką kobiet, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie online. Cechuje się ogromnym profesjonalizmem i jest przy tym obdarzona wielką empatią, ciepłem, wyczuleniem na potrzeby klientek (bezcenne). 
Doświadczenie współpracy z Martą jest szczególne i warte każdych pieniędzy. 
Z serca polecam 🙂

Anna Janowska

Psychoterapia

Z Martą współpracuję od ponad roku. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Marta umie bardzo szybko rozwiązywać przeróżne problemy techniczne. Dba o moje stronny www, zajmuje się newsletterem w Mailerlite, przygotowuje strony sprzedażowe dla moich produktów/usług, robi świetne grafiki, ustawia webinary w ClickMeeting…Marta jest odpowiedzialna i sumienna. Działa szybko i rzetelnie. Serdecznie polecam współpracę z Martą!

Agnieszka Stępień-Baran

Coach i Mentorka Przedsiębiorczych Kobiet | 24EduPower - Korepetycje z matematyki online

Nela Kłos

Angielski do egzaminów

Umów się na bezpłatną rozmowę o Twoim biznesie

Podczas rozmowy poznamy się i zobaczymy, które usługi odpowiadają Twoim potrzebom.