fbpx

Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Marta Nawrocka i jestem ekspertką od biznesów online. Pomogę Ci w kwestiach technicznych i strategicznych.

Specjalizuję się w zarządzaniu projektami kampanii sprzedażowych. Tworzę strony www, sklepy i platformy kursowe. Kocham automatyzacje, procedury, lejki i newslettery. A do tego jeszcze z pasją robię grafiki, składam e-booki, tworzę pdfy, prezentacje i checklisty.

lata doświadczenia
0
stron internetowych
0
zadowolonych klientek
0

8 lat temu też byłam w tym miejscu, w którym Ty jesteś! 

W 2015 roku otworzyłam swoją szkołę językową. Z pasji do uczenia.

Pracowałam po 16 godzin dziennie. 10 prowadząc zajęcia, a pozostałych 6  na przygotowaniach i promowaniu szkoły.

Wszystko robiłam sama. Sama stworzyłam swoją stronę, prowadziłam social media, wysyłałam newslettery, kontaktowałam się z uczniami i rodzicami, wystawiałam faktury, sprzątałam, robiłam zaopatrzenie.

W 2017 roku dołożyłam do tego szkolenia i weekendy spędzałam w różnych miastach, trenując nauczycieli z wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Nikt mi wtedy nie powiedział: „STOP. Zdeleguj coś, bo sama już dalej nie zajdziesz”.

Poszłam, ale tylko do lekarza, bo skończyło się depresją.

W 2019 roku jako wolontariuszka trafiłam do fundacji dla przedsiębiorczych kobiet. Tam zajmowałam się tym, co techniczne w online i tam poznałam swoją pierwszą klientkę, stworzyłam pierwszą stronę dla kogoś. To wtedy postanowiłam, że nie wracam do szkoły.

Wszystko dzieje się po coś. W 2020 roku wybuchła pandemia, ale ja już byłam rozgoszczona w online i z zapałem uczyłam się zdobywałam nowe umiejętności.

Pracuję tylko z Kobietami. Moją misją jest zdjąć Ci z barków to, czego nie musisz robić sama, byś mogła zająć się rozwijaniem swojego biznesu.

Prywatnie jestem mamą 14-latka Adriana, nie-żoną Michała i „mami” swoich ukochanych futrzastych antydepresantów: psa Frodo i królika Choco. Ostatnio zamieszkało z nami jeszcze 6 węży: Harry, Hermiona, Ron, Ginny, Arya i Jaime.

W wolnym czasie czytam kryminały i kibicuję swojej ulubionej drużynie piłkarksiej.